Marketing w internecie

E-marketing, Social Media, E-biznes, Reklama internetowa

Wpisy

 • środa, 15 czerwca 2011
  • Marketing wirusowy w Internecie

   Markering wirusowy jest naprawdę świetny! Pomyśl... zamiast wydawać ogromne pieniądze na reklamę w prasie, TV lub banery reklamowe, nie wydasz ani grosza - niech Twoi fani wykonają za Ciebie całą pracę.

    

   Dzięki marketingowi wirusowemu Twoje kampanie nagle zaczną żyć własnym życiem i rozpowszechniać się jak wirus. Każdy będzie chciał to zobaczyć i pokazać innym.

    

   Jest potężny, zazwyczaj daje 500-1000 razy większy efekt niż ten osiągany z regularnych reklam. Tylko jak?

   Istnieje wiele sztuczek marketingu wirusowego. Oto kilka z nich:

   Wywołaj emocje
   Najważniejszą sztuczką jest wywołanie bardzo silnych emocji. Musisz mieć jakąś opinię, ideę i wyrazić ją z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Chodzi o to aby ludzie:

    • byli pełni miłości lub nienawiści
    • byli bardzo szczęśliwi lub niesamowicie wściekli
    • byli idiotami albo geniuszami
    • głęboko współczuli lub egoistycznie wykorzystywali

     Zapomnij o neutralnych emocjach i próbie zadowolenia wszystkich. Nie wspieraj kilku idei na raz ani nie wybieraj sposobów, aby pozostać bezstronnym. Marketing wirusowy jest w 100% oparty na emocjach.


   Zrób coś nieoczekiwanego
   To oczywiste. Jeśli chcesz, żeby ludzie zauważyli Twoją kampanię, musisz zrobić coś innego - coś nieoczekiwanego. Zapomnij o promowaniu swoich produktów jako świetne, najlepsze, pierwszej jakości - wszyscy tak robią. Zapomnij o powielaniu jakichkolwiek metod i sposobów promocji.


   Nie staraj się zrobić reklamy.
   Jednym z największych błędów jakie robią firmy planujące marketing wirusowy to  myślenie o tym, że ludzie będą sobie przesyłać ich reklamę - tak nie jest! Tradycyjny marketing polega na promowaniu produktu, pokazywaniu, jaki jest dobry, stawianiu go w centrum uwagi (i ewentualnie promowanie go przez modelkę lub gwiazdę filmową). Ale wiesz co? - Nikogo to nie rusza!

   Kiedy Sony zrobiło swoje reklamówki telewizorów Bravia, samego produktu nie było jeszcze widać, a już wszyscy go pamiętali.

   Zapomnij o sobie, proktucie i firmie. Skup się wyłącznie na stworzeniu dobrej, ciekawej historii. Oczywiście, możesz dodać do niej produkt, ale to nie może stać się najważniejszym elementem.


   Rób sequele
   Ludzie właśnie zobaczyli Twoją kampanię. Myślą, że to było interesujące, zaskakujące, ich emocje osiągnęły wysoki poziom - masz ich całkowitą uwagę.

   Co teraz robisz?

   Jeśli to, co większość firm - nie robisz nic... i to jest wielki błąd. Kiedy uwaga ludzi skupiona jest na Tobie, musisz działać, a jednym z najlepszych sposobów działania jest danie im więcej - czyli kolejne sequele. To może być wiele rzeczy:

    • dodatkowy film podobny w konwencji do pierwszego
    • kulisy powstawania filmu
    • wpadki
    • blog o procesie powstawania
    • dodatkowe materiały, gadżety itp.
    • ...wszystkie powyższe
     Nidy nie zostawiaj ludzi z niczym.

     Przy okazji: Zapomnij o regularnych odcinkach w odstępach 2-tygodniowych. Zainteresowanie ludzi nie trwa tak długo. Daj im wszystko od razu!


   Udostęniaj, rozsyłaj, zamieszczaj
   Udostępnianie to jest to, na czym opiera się marketing wirusowy. Musisz pozwolić ludziom na:

    • pobieranie różnych plików w wygodnym formacie (filmy w MPG, zdjęcia w JPG itp.)
    • łatwe wstawianie treści (pamiętaj o przepustowości lącza)
    • przesyłanie wybranych treści znajomym,
    • udostępnianie treści na portalach społecznościowych: Facebooku, YouTube itp.
    • dodawanie zakładek na stronach.
     Uwaga: Rób to z umiarem! Nie zaśmieć swojej strony milionem ikonek w stylu "Lubię To!" i "Wykop".


   Komentarze
   Kolejnym ważnym elementem jest kontakt z publicznością. Jeśli jużzdobyłeś ich uwagę i udało Ci się wzbudzić ich emocje - pozwól im na wyrażenie ich.
   Pamiętaj, że najlepsze kampanie wirusowe polegająna wywołaniu silnych emocji. Niektózy będą zachwyceni tym co robisz, jednak wiele osób będzie na Ciebie wściekłych, obrażonych albo zdegustowanych. Musisz się na to przygotować, żeby móc zaakceptować opinie jednej i drugiej strony. Jednocześnie staraj się nie doprowadzić, żeby jedna i druga strona zaczęła walczyć przeciwko sobie.

   Usuwanie niektórych komentarzy nie jest grzechem, szczególnie jeśli chodzi o komentarze agresywnych użytkowników, którzy atakują inne osoby lub jeśli komentarz jest nie na temat. Pamiętaj jednak, że niedopuszczalne jest usuwanie komentarzy negatywnych oraz od osób, któzy mają inne zdanie na dany temat.

    Najważniejsze: nie próbuj nawiązywać kontaktu za pomocą kometarzy - to zawsze doprowadzi do sprzeczki. Nie dodawaj komentarzy, jeśli nie chcesz w to włączać swojej osoby.

   Nigdy nie rób ograniczeń w następujących kwestiach:

    • rejestracja i logowanie
    • członkostwo i zapisanie do grupy
    • pobranie specjalnego oprogramowania
    • kody dostępu
    • ...cokolwiek aby uzyskać dostęp do linków

     Marketing wirusowy nigdy nie jest "dla wybranych". Chodzi o to, aby każdy miał do niego dostęp.
    
    
   Na podstawie: http://www.baekdal.com/media/viral-marketing-tricks
    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „Marketing wirusowy w Internecie”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   środa, 15 czerwca 2011 14:10
 • piątek, 08 kwietnia 2011
  • Rozpoczęcie pracy z Marketingiem Internetowym. Planowanie strategii.

   Sieć WWW ma dziśtak wiele zastosowań, że niektórzy z nas nie potrafią już poradzić sobie bez internetu w codziennym życiu. A jeszcze nie tak dawno temu internet służył innym celom. Celem było pobudzenie działalności firm na całym świecie. Jak?
   Cóż... Sieć www stała się centum gospodarczym dla wielu przedsiębiorstw. Obecnie trendem w marketingu jest marketing internetowy.
   Istnieje wiele strategii, które powinieneś poznać zanim wybierzesz którąś dla swojej firmy, produktów lub usług. Poniżej przedstawię trzy podstawowe strategie marketingowe, niezbędne, jeśli chcesz odnieść sukces.

   marketingSłowa mają ogromną moc i siłę ale mogą także zaszkodzić. Słowa są Twoją podstawową strategią marketingową. Odpowiedni dobór słów jest niezwykle ważny, aby przedstawić produkty i usługi firmy. Twoje słowa muszą być przekonywujące i proste. Słowa przy  marketingu produktów mają bowiem pełen wpływ na potencjalnych klientów. Podczas sprzedaży online nie masz możliwości spotkania z klinetem twarzą w twarz. Dlatego w celu zbudowania relacji z klientem musisz napisać tekst w taki sposób, jakbyć do niego mówił. Każde zdanie powinno zawierać zalety produktu lub usługi. Przekonywująca moc twojego tekstu musi mieć ogromny wpływ na klientów. Źle dobrane słowa mogą zrazić wielu potencjalnych klientów. Unikaj trudnych do zrozumienia wielkich, pompatycznych słów. Ponadto, dużym plusem jest przetłumaczenie strony internetowej na różne języki. Dzięki temu nasz szansę dotrzeć do ludzi z różnych części świata.

   Druga strategia opatra jest na stronie internetowej, którą zbudujesz. Jeśli chcesz wprowadzić na rynek swoje produkty i usługi, musisz stworzyć swoją własną stronę. Ważne, żeby Twoja witryna zapraszała, a nie odstraszała klientów. Wielu specjalistów od marketingu radzi, aby wykazywać się kreatywnością w projektowaniu strony. W końcu jej celem jest nakłonienie klienta, aby wybrał właśnie Twój produkt spośród milionów innych dostępnych w internecie. Bycie kreatywnym i innowacyjnym jest ważnym czynnikiem w świecie marketingu internetowego. Unikaj wzorowania się na innych stronach i oglądania konkurencji w celu uzyskania pomysłów. Indywidualnośćjest kluczem do sukcesu w internecie. Twoja strona powinna być jedyna w swoim rodzaju. Zbuduj ją tak, aby pasowała do Twoich potencjalnych klinetów. Ponadto, strona powinna reprezentować twoje produkty i usługi.

   I ostatnia, ale nie mniej ważna strategia. Ponieważ konkurencja w internecie jest ogromna, musisz dodać swojej witrynie atrakcyjności, któe zwiększą ruch na stronie. Atrakcyjnymi czynnikami może być forum internetowe, komuniaktory i chaty, wyszukiwarki, a także darmowe bonusy i gadżety. Zaplanuj strategię opartą na połączeniu długo- i krótkofalowych planach marketingowych, aby zapewnić ciągły ruch na stronie.

   To tylko trzy spośród wielu strategii marketingowych. Zastosowanie ich pomoże Ci osiągnąć sukces w internecie. Powodzenia!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (4) Pokaż komentarze do wpisu „Rozpoczęcie pracy z Marketingiem Internetowym. Planowanie strategii.”
   Tagi:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   piątek, 08 kwietnia 2011 13:59
 • piątek, 25 marca 2011
  • Czym jest Web 3.0?

   Co to jest Web 3.0? Jedną z trudności zdefiniowania i określenia Web 3.0 jest brak jasnych i czytelnych cech odróżniających ten trend od Web 2.0.

   Większość opini jest zgodna, że Web 2.0 jest interaktywną społecznościową siecią ułatwiającą współpracę między ludźmi. To ją odróżnia od wczesnych początków instrenetu (Web 1.0), kiedy zawierał on statyczne informacje dla ludzi czytających artykuły na stronach, lecz rzadko wchodzących w interakcje z nimi.

   Jeśli wyklarujemy różnice pomiędzy Web 1.0 i Web 2.0, możemy znaleźć odpowiedź na pytanie, czym jest Web 3.0. Jest to kolejna zmiana, zarówno podstaw tworzenia stron internetowych, oraz, co najważniejsze, sposobu interakcji z nimi.

   Kiedy nadejdzie Web 3.0?

   webWielu ludzi wierzy, że nadejście ery Web 3.0 jest już bardzo bliskie. Ale minęło ponad dziesięć lat od przejścia z oryginalnego www do Web 2.0 i ten stan może się utrzymywać dość długo zamin nastąpią kolejne fundamentalne zmiany przekształcenia internetu.

   Wyrażenie "Web 2.0" powstało w 2003 roku przez Dale Doughert'ego, wiceprezesa O'Reilly Media. Termin ten stał się popularny w 2004 roku. Jeśli kolejna fundamentalna zmiana nastąpi w mniej więcej tym samym czasie, możemy się spodziewać wyklarowania Web 3.0 gdzieś około 2015 roku.

   Już zadajemy sobie pytanie: "Co to jest Web 3.0?". Musimy zdać sobie sprawę, że doświadczymy wielu zmian, zanim się okaże, co to pojęcie oznacza. Przykładowo, nie tylko będzie trzeba zastąpić obecny sprzęt komputerowy nowym, bo stary stanie się zbyt wolny, ale prawdopodobnie będzie trzeba go zastąpić zupełnie czymś innym, z tego samego powodu. W rzeczywistości suma całej wiedzy ludzkiej może się podwoić do tego czasu.

   Jaki będzie Web 3.0?

   W odpowiedzi na to pytanie przejdźmy do jeszcze trudniejszego "Czym jest Web 3.0?". Prawda jest taka, że przewidywanie Web 3.0 to gra w zgadywanie. A fundamentalne zmiany w użytwaniu internetu będą oparte na tym, jak korzystamy z niego teraz lub przełomie w technologii webowej albo po prostu przełomie technologicznym w ogóle.

   Ale możemy przedstawić kilka prawdopodobnych scenariuszy.

   Web 3.0 jako chwyt marketingowy. Niestety, to jest zapewne najbardziej prawdopodobny sposów, w jaki zacznie się mówić o Web 3.0 w przyszłości. Web 2.0 jest teraz ciągle na topie, a wersje "2.0" otrzymały nawet Office 2.0, Mobile 2.0, a nawet Zakupy 2.0. Kiedy szum wokół Web 2.0 przycichnie, zaczniemy zapewne szukać nowych rewolucyjnych rozwiązań internetowych, które będzie można określićmianem "Web 3.0".

   Sztuczna Inteligencja Web 3.0. Wielu ludzi wierzy, że zastosowanie sztucznej inteligencji będzie kolejnym punktem zwrotnym w internecie. Warto zauważyć, że jedną z największych zalet marketingu społecznego jest tworzenie go dzięki inteligencji ludzi.

   Przykładowo, sposób gromadzenia stron przez społeczności internetowe - social bookmarking (zakładki społecznościowe) daje o wiele lepsze wyniki wyszukiwania niż wyszukiwarka Google. Użytkownik otrzymuje wtedy strony, na które głosowali inni ludzie, dlatego pewność, że zostaną zwrócone tylko wartościowe strony jest dużo większa.

   Jednakże czynnik ludzki sprawia, że wynikami można manipulować. Grupa ludzi może za pewną opłatą głosować na konkretne strony, czy artykuły z zamiarem sztucznego podnoszenia ich wartości sprawiając, że stają się one coraz bardziej popularne. Jednak jeśli udałoby się dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji nauczyć mechanizm wyszukiwarki odróżniać dobre treści od złych, mogłoby to dać rezultaty podobne do zakładek społecznościowych jednocześnie eliminując negatywne wpływy ludzi na wyniki.

   Sieci semantyczne Web 3.0. Do wprowadzenia w życie idei sieci semantycznych jest jeszcze daleka droga. polega ona na skategoryzowaniu i zapisaniu danych z internetu w taki sposób, żeby komputer je rozumiał, tak jak je odbiera człowiek. Wiele wizji opiera się na połączeniu sztucznej inteligencji z sieciami semantycznymi. Sieci miałyby uczyć komputery znaczenia poszczególnych danych, a sztuczna inteligencja potrafiłaby te informacje wykorzystać w praktyce.

   Światy Wirtualne Web 3.0. jest to dość daleko idąca idea, ale istnieją roważania, że popularne światy wirtualne i gry online, takie jak World of Warcraft mogą przyczynić się do internetu opartego na rzeczywistości wirtualnej. Kinset ostatnio stworzył wirtualne centrum handlowe, w którym ludzie mogą odwiedzać różne sklepy i oglądać półki sklepowe wypełnione produktami. Stąd jużniedaleka droga do wprowadzenia interakcji między ludźmi, któzy mogliby razem chodzić na zakupy, spacerować, zwiedzać różne miejsca i wpływać na siebie nawzajem.

   Jednakże idea rozwijania całej sieci w jednej rzeczywistości wirtualnej ze wspólnymi budynkami, sklepami i innymi miejscami, może być kłopotliwa z technologicznego punku widzenia. Wirtualna rzeczywistość wymagałaby stworzenia podstawowych zadad i wspólnych standardów, które wyznaczą wszystkim firmom możliwe sposoby zdobywania klinetów i oferowania produktów. Należy również zapobiec nieuczciwej konkurencji między firmami. 

   Świat wirtulany będzie również wymagał poświęcenia dużych nakłądów czasu na zaprogramowanie i zaprojektowanie go pod względem graficznym. Te dodatkowe koszty mogą sięokazać zbyt duże dla małych firm i skleów internetowych. 

   Przed wirtualną rzeczywistością stoi jeszcze zbyt wiele problemów, jednak warto pamiętać, że być może będzie on możliwy w Web 4.0.

   Nieustająca sieć Web 3.0. Nie tak trudno przewidzieć przyszłość Web 3.0 jeśli chodzi o jego znaczenie i obecnośćw naszym życiu. Coraz większa popularność urządzeń przenośnych łączących się z internetem oraz coraz większy udział internetu w codziennym życiu sprawi, że sieć Web 3.0 będzie nieustannie towarzyszył wszystkim naszym działaniom. 

   Komputer jest połączeniem źródeł informacji, muzyki, firmów itp. i coraz większe ma znaczenie w naszym życiu prywanym i zawodowym. W ciągu najbliższej dekady łączenie się z internetem poprzez nasze urządzenia mobilne, takie, jak telefony komórkowe, smartfony, komputery kieszonkowe, będą tak popularne jak obecnie wiadomości SMS. To uczyni internet zawsze obecnym w każdym aspekcie naszego życia: w pracy, w domu, w trasie, czy w restauracji. Gdziekolwiek pójdziemy internet będzie z nami.

   To może ewoluować w bardzo interesujący sposób i określać nowe sposoby wykorzystania internetu w przyszłości.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Czym jest Web 3.0?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   piątek, 25 marca 2011 13:55
 • czwartek, 03 marca 2011
  • Marketing w internecie dla początkujących

   W teorii koncepcje marketingu internetowego i reklamy internetowej mogą wyglądać prosto, jednak w rzeczywistości stworzenie skutecznych strategii może być bardzo trudne. Nawet dla osób z doświadczeniem w świecie reklamy internetowej. Index firm dobrze promowanych jest krótki. W tym artykule postaram się wyjaśnić ideę marketingu w internecie dla początkujących oraz wyjaśnię kilka podstawowych technik, które mogą pomóc właścicielom firm w uruchomieniu własnej internetowej kampanii reklamowej. Opowiem o tworzeniu własnej strony internetowej, uruchamiania reklam banerowych, wysyłania e-biuletynów, wykorzystaniu poczty e-mail w kampanii, a także dodam kilka słów o optymalizacji witryny dla wyszukiwarek, takich jak Google.

    

    

   Wśród najbardziej podstawowych metod na początku kampanii marketingowej w internecie jest stworzenie strony. W przypadku, kiedy nie posiadasz jeszcze strony lub masz stronę mało rozwiniętą, trzeba pomyśleć o rozbudowaniu jej lub zaprojektowaniu od nowa, w celu właściwego zaprezentowania Twoich produktów. Jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu na potrzeby internetu, możesz skorzystać z programów, dzięki którym stworzysz funkcjonalną witrynę. Niemniej jednak, zatrudnienie projektanta witryn internetowych jest równie sensowne, ponieważ stworzy on stronę funkcjonalną, atrakcyjną i odpowiednią dla Twoich produktów i usług. Zaproponuje również wiele ciekawych rozwiązań i nowoczesnych aplikacji na Twojej witrynie, na kótre nigdy byś nie wpadł.

   Reklamy banerowe są bardzo popularnym dodatkiem do wielu kampanii internetowych. Pojawiają się głównie u góry strony, ale mogą być to również mniejsze reklamy w innych miejscach. Banery to najczęściej połączenie grafiki i tekstu, które zachęcają internautów do kliknięcia w reklamę. Kliknięcie kieruje ich na Twoją stronę. Ten rodzaj marketingu może być bardzo skuteczny, gdy umieści się je na stronach i portalach z wysokim ruchem, odwiedzane przez osoby, które mogą być zainteresowane Twoją branżą.

   Wysyłanie newsletterów również może być elementem skutecznego e-marketingu. Newsletter, czyli e-biuletyn to w zasadzie wiadomość e-mail, która zawiera informacje o artykułach, konkursach, promocjach mających na celu reklamę swojej firmy, produktów i usług, a także artykuły i informacje, które mogą być ważne i ciekawe dla Twoich odbiorców. Istotą newslettera jest prowadzenie działań marketingowych i reklamowych w taki sposób, że nie są one postrzegane przez odbiorców jako reklama. Jednym ze sposobów jest włączanie aktywnych linków do tekstu i inne delikatne metody zareklamowania produktów w treści artykułów. Niemniej jednak, należy ograniczyć te techniki do minimum, inaczej Twój newsletter będzie postrzegany jako spam.

   Wykorzystanie wiadomości e-mail może być efektywne również w innych aspektach Twojej kampanii. E-marketing mailowy wiąże się również z wysyłaniem wiadomości do grup potencjalnych klientów, których może zainteresowaćTwoja oferta. Jednak w tej metodzie należy zachować szczególną ostrożność żebyś nie został posądzony o wysyłanie spamu. Jednym ze sposobów jest wysyłanie maili tylko do osób, które zamieściły swój e-mail w formularzy kontaktowym na Twojej stronie.

   Na koniec - optymalizacja witryny dla wyszukiwarek. Może to być kluczowy aspekt internetowych kampanii marketingowych. Wyszukiwarki wyświetlają wyniki poszukiwań zgodnie z pewnymi regułami. Przede wszystkim liczy się jakość strony i jej związek z poszukiwanym hasłem, np. fraza biuro rachunkowe Wrocław powinna w pierwszej kolejności wyświetlić wszystkie firmy związane z tą branżą z Wrocławia. Dla wielu internautów bardzo ważna jest pozycja, na której znajduje się dana strona w wynikach wyszukiwania na określone hasła. Oznacza to, że internauci dużo chętniej i częściej odwiedzają strony z wysoką pozycją w Google. Im wyższa pozycja Twojej strony, tym większe prawdopodobieństwo odwiedzin witryny i zapoznania się z ofertą.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (5) Pokaż komentarze do wpisu „Marketing w internecie dla początkujących”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   czwartek, 03 marca 2011 15:56
 • środa, 05 stycznia 2011
  • Page Rank 0

   ADRES KATALOGU OPŁATA LINK ZWROTNY
   123-katalog.pl 0,00 zł  
   combiz.pl/ 0,00 zł opcja
   dcj.pl    
   egniezno.pl 30zł/99zł  
   firm-katalog.pl    
   gizi.pl    
   katalog.emsos.eu 0,00 zł nie
   katalog-mix.pl 0,00 zł nie
   katalogseo24.pl 0,00zł dla pierwszych
   500 wspisów
   opcja
   katalogstroninternetowych.net 3,66 zł  
   limey.pl 0,00 zł nie
   megakatalog.org.pl 0,00 zł nie
   mojetropy.pl 0,00 zł nie
   odporny.com 3,66 zł nie
   o-katalog.pl 0,00 zł opcja
   o-nk.pl 0,00 zł opcja
   powermoon.pl 0,00 zł opcja
   prze.rozne.org 0,00 zł nie
   rite.pl 0,00 zł  
   seo-katalogstron.com.pl 0,00 zł  
   trytonik.pl 0,00 zł opcja
   webtree.com.p   obowiązkowy 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Page Rank 0”
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   środa, 05 stycznia 2011 11:53
  • Page Rank 1

   ADRES KATALOGU OPŁATA LINK ZWROTNY
   306.pl    
   3db.pl    
   catalogus.pl 0,00 zł nie
   etpc.com.pl 0,00 zł nie
   gaper.pl    
   h13.pl 0,00 zł nie
   i2e.pl 1,22 zł opcja
   index-seo.p 0,00 zł opcja
   katalog24.net.pl 0,00 zł nie
   na-topie.pl 0,00 zł nie
   rowniocha.pl 0,00 zł opcja
   seopark.pl 0,00 zł  
   sukcessite.pl 0/3/6 zł opcja
   superkatalogseo.pl 0,00 zł nie
   superocena.pl 4,88 zł  
   unia.biz 0,00 zł opcja
   zorb.pl 0zł lub płatna opcja

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   środa, 05 stycznia 2011 11:52
  • Page Rank 2

   ADRES KATALOGU OPŁATA LINK ZWROTNY
   6630.pl 1,22/5/10 zł  
   anti-ant.com 0,00 zł nie
   balimynah.pl 0,00 zł  
   branza.com.pl 0,00 zł nie
   cenebit.com 0,00 zł nie
   darmowy-katalog.pl    
   darmowy-katalog-stron.freehost.pl    
   duub.pl 0,00 zł opcja
   e-katalogstron.pl 0,00 zł  
   freekatalog.ovh.org    
   innowacyjny.com.pl 6,00 zł opcja
   katalog.agro24.net 0,00 zł opcja
   katalog.es 0,00 zł  
   katalog.grafbox.pl    
   katalog.norecoil.p    
   katalog.w-sieci.info.pl 0,00 zł opcja
   katalogistron.net 0,00 zł nie
   katalogstron.darmowyhosting.eu/ 0,00 zł nie
   katalogstron.media.pl/ 0,00 zł  
   katalog-stron.org 3,66 SMS  
   katalog-stron.y0.pl 0,00 zł opcja
   katalogwww24.pl 0,00 zł opcja
   link-katalog.pl 0,00 zł nie
   linkseo.eu    
   mei.com.pl    
   mocuj.net 0,00 zł opcja
   naturalny.biz 0,00 zł nie
   neorank.net 0,00 zł nie
   palmers.pl 0,00 zł nie
   parowka.pl 0,00 zł opcja
   qermi.pl 0,00 zł opcja
   raistlin.pl 0,00 zł nie
   salun24.pl 0,00 zł opcja
   seo.netpiko.com 0,00 zł  
   silgo.pl 0zł/2,44 zł premium opcjonalnie
   spis-katalogow.pl    
   thebest-strony.pl 0,00 zł opcja
   umocnij.com 0,00 zł opcja
   wally.pl 0,00 zł opcja
   webreporter.pl 0,00 zł  
   wicherok.com 0,00 zł tak
   wspolny.pl 0,00 zł  
   zakladka.eu 0,00 zł nie
   znajdzstrone.pl/ 11zł SMS / 5zł przelew nie

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Page Rank 2”
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   środa, 05 stycznia 2011 11:51
  • Page Rank 3

   ADRES KATALOGU OPŁATA LINK ZWROTNY
   akceptor.pl 0,00 zł opcja
   amfibia.com.pl    
   bazastron.com.pl 0,00 zł nie
   blueweb.pl opcja opcja
   catalog.pl 9,00 SMS nie
   chromowany.pl 3,00 zł nie
   cybernoc.com.pl 0zł (albo dożywotni wpis płatny) opcja
   dinho.pl 0,00 zł nie
   directory.gurunet.pl 9zł/link zwrotny  
   ebills.pl 0,00 zł opcja
   ecok.pl 0,00 zł opcja
   edwin.pl/ 1,00 zł opcja
   e-webkatalog.pl 3,00 zł opcja
   firmowewww.pl opcjonalnie opcjonalnie
   gooru.pl 25 zł za SMS nie
   heavymotyl.pl 0,00 zł opcja
   hoge.pl 2,00 zł opcja
   hsn.com.pl 3,00 zł opcja
   katalog.4dev.pl 0 lub SMS opcjonalnie
   katalog.acy.pl 0,00 zł opcja
   katalog.avki.pl/ 0,00 zł nie
   katalog.bajery    
   katalog.gemsnet.pl 0,00 zł nie
   katalog.hoga.pl Normalny w cenie 7.32 zł / firmowy w cenie 10,98 zł.  
   katalog.inforam.pl 0,00 zł opcja
   katalog.int24.com.pl 0,00 zł opcja
   katalog.kz1.pl 0,00 zł obowiązkowy 
   katalog-polskiego-internetu.pl 0,00 zł  
   katalog.s3zow.pl    
   katalog.seo4net.pl 0 lub premium nie
   katalog.spis-stron.pl/ 0zł dla 3 stron/ 3zł - premium  
   katalog.top-3.net.pl 0,00 zł nie
   katalog.vsp.pl 0,00 zł  
   katalog-polskiego-internetu.pl 0,00 zł opcjonalnie
   katalog-stron.altb.pl 3,00 zł opcja
   katalogujemy.net 4,70sms NIE
   kataloog.info 0,00 zł nie
   kk2.pl 1zł/3zł SMS nie
   kolo.unl.pl 0,00 zł  
   licytus.com 0,00 zł obowiązkowy 
   mblink.eu 3ZŁ  
   mx.com.pl 2,00 zł opcja
   neonex.pl 0,00 zł nie
   nkatalog.pl 3,66 zł  
   pakiet.info 0,50 zł opcja
   palp.pl 2,44 zł  
   pc-site.pl    
   racer.com.pl 2,00 zł  
   ranks.pl 0,00 zł nie
   seokatalog.pl    
   sidlink.com 0,00 zł  
   start24.pl 0,00 zł  
   szukaj24.pl 1,00 zł opcja
   tapsik.pl 0,00 zł opcja
   trout.webd.pl 1.22 SMS  
   trufle.net 3,66 zł  
   tupuje.com 0,00 zł nie
   wagabundy.net    
   webdirectory.pl 2,00 zł opcja
   webkatalog.w00.pl 3,66 zł  
   zakazani.pl/ od 2,44zł lub link zwrotny opłata lub link

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   środa, 05 stycznia 2011 11:45
  • Katalogi stron Page Rang 4

   ADRES KATALOGU OPŁATA LINK ZWROTNY
   adao.pl 0,00 zł opcja
   berith.pl 0,00 zł nie
   bezkompromisowy.com 0,00 zł opcja
   bks.info.pl 0,00 zł opcja
   brum-brum.pl/ 0,00 zł opcja
   comw.com.pl    
        
   elab.pl 4,00 zł nie
   elsto.pl 5 zł OPCJA
   enterek.pl 0,00 zł opcja
   fgw.pl 5,00 zł opcja
   golink.pl 3,00 zł  
   googi.pl 2,44 zł  
   ikatalog.org 0,00 zł opcja
   indexer.pl 10,00 zł  
   innerdir.org/ 0,00 zł nie
        
   jaclaw.info 2,44 zł opcja
   jenny.pl/ 0zł/ sms opcjonalnie
   katalog.4c.p 0,00 zł opcja
   katalog.cares.pl 0,00 zł  
   katalog.ibl.pl    
   katalog.i-slownik.pl 0,00 zł opcja
   katalog.musur.net 0,00 zł  
   katalog.mzsp.pl 0,00 zł  
   katalog.on-line24h.pl 0,00 zł  
   katalog.oqq.pl 0,00 zł opcja
   katalog.szperaj.pl 6,00 zł  
   katalog.toffic.pl/ 0,00 zł Obowiązkowe linki zwrotne są wymagane dla:1.Katalogów stron: płatnych lub wymagających linki zwrotne - wystarczy dodać wpis o tym katalogu do ich zasobów.
   2.Stron na subdomenach dostawców hostingowych lub darmowych blogach.
   kataloghq.pl 0,00 zł opcja
   katalogi.u3.pl    
   katalogin.pl/ 1.22zł/6zł/11zł/link zwrotny przy darmowym wpisie
   katalogowo.com 2zł/4zł/25zł - przelew lub 3,66zł/6zł SMS nie
   katalogseo.net.pl 10,98 zł z VAT lub link lub nofollow opcja
   katalogstron.com.pl 6,00 zł  
   katalog-stron.com.pl 3,00 zł opcja
   katalogstron-seo.com.pl   opłata lub link
   katalogstron-seo.eu/ 0 lub SMS opcjonalnie
   katalogwww.lagata.pl 0 lub sms opcjonalnie
   katalog-www.net 0,00 zł obowiązkowy 
   kataloq.pl 0,00 zł nie
   kulk.pl 0,00 zł opcja
   lagatek.pl 0,00 zł opcja
   mz.firms.pl 0,00 zł  
   promujserwis.pl 0,00 zł nie
   prweb.pl 0,00 zł opcja
   rynio.cba.pl 0,00 zł opcja
   seocentrum.net 4,00 zł opcjonalnie
   seofriendly.net    
   sznurkowo.com 0,00 zł  
   url.com.p 0,00 zł opcja
   webshock.pl 0,00 zł nie
   websites-index.com/pl/ 0,00 zł  
   wosinska.pl    
   zarobkowy.info 0,00 zł opcjonalnie

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   środa, 05 stycznia 2011 11:41
  • Katalogi stron PR 5

   ADRES KATALOGU OPŁATA LINK ZWROTNY
   algorytmy.pl 0,00 zł nie
   apella.pl SMS 3.66zł nie
   fp6.pl ?  
   katalog.mcportal.pl 9,00 zł opcja
   katalog.ro.pl 0,00 zł obowiązkowy 
   katalog.stron.biz 0,00 zł obowiązkowy 
   katalog.stronwww.eu 0,00 zł opcja
   katalog.vdns.pl 0,00 zł obowiązkowy 
   katalog.web-tools.pl 10,98 PLN (SMS) albo PR 4  
   katalog.wow.pl 0,00 zł  
   katalog.xx.pl   obowiązkowy 
   katalog.zy.pl 0,00 zł obowiązkowy 
   linkman.pl/ 2,44 SMS nie
   lista.web-directories.info 0,00 zł tak
   lonksor.com 2,00 zł opcja
   phie.org 6,00 zł opcja
   seo-city.net/ 3.66zł  
   webwweb.pl 0,00 zł nie
   zgred.pl 2,00 zł opcja

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ciekawe_prezenty
   Czas publikacji:
   środa, 05 stycznia 2011 11:38